trenru

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Anka Tarım

Profesyonel ekibi ile 2008 yılından bugüne anahtar teslimi bahçe kurulumun konusunda hizmet veren işletmemiz, üreticilerin sorunlarının çözüm odağı olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir.

İlgili araziler için en uygun ürün deseni belirlenir, en kısa sürede profesyonel ekiplerimiz sayesinde inşa edilir ve anahtar teslimi hizmet verili. Akabinde konusunda uzman ziraat mühendisi ekip arkadaşlarımızla periyodik ziyaretler yapılır ve 3 yıl boyunca hastalık zararları kontrolü, besleme budama gibi kültürel işlemlerin yapılmasında danışmanlık hizmeti verilir. Faaliyet alanımız içinde var olan beton direk üretim tesisi sayesinde tamamı kendi imalatımız olan tel örgü, telli terbiye istemi direkleriyle alt yapısı hizmetlerini profesyonel olarak sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Fidanlarımız standartlara uygun, adına doğru bölgeye adaptasyon problemi olmayan yüksek verimli ve Tarım Bakanlığı tarafından sertifikalı olup 3 yıllık danışmanlık hizmeti bünyesinde sözleşmemiz çerçevesinde garantilidir. Sulama sistemlerimiz arazimizin ihtiyaçlarına uygun, uzun yıllar sorunsuz çalışacak sistemlerdir ve garantilidir.

Ayrıca çit ve sistem direklerimizin de garanti kapsamı altındadır. Arazinizi profesyonel ellere teslim etmek istiyor kurulum aşamasına kadar içiniz rahat etsin istiyorsanız arazinizi biz kuralım bu işi yıllardır biz yapıyoruz ve alanımızda iddialıyız…

Ayrıca ihtiyaç halinde ev yapımı, sondaj atımı, trafom kurulumu, arazi patlatılması, havuz yapımı konusunda da hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Anka Tarım’ın süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, bu alanlarda en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, lider ve akla ilk gelen kurum haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerimizden tedarikçilerimize, çalışanlarımızdan topluma kadar tüm paydaşlarımız için değer yaratmaktır.

Vizyonumuz

Tarım sektöründe müşterilerimizle karşılıklı ilişkilerimiz ve yürüttüğümüz faaliyetler doğrultusunda onlara güven veren bir kuruluş olarak, rasyonel ve çağdaş çözümler sunan sektörün öncü firması olmak.

Whatsapp
ANKA TARIM
ANKA TARIM
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?